var hot_s = document.createElement('script');hot_s.type = 'text/javascript'; hot_s.async = true;hot_s.src = 'http://js.hotlog.ru/dcounter/2537591.js';hot_d = document.getElementById('hotlog_dyn');hot_d.appendChild(hot_s); Комунадьний заклад "Гімназія № 32" Кам'янської міської ради - Головна
   

Комунадьний заклад "Гімназія № 32" Кам'янської міської ради


remember me

 
We welcome you to our site!


News
All news
Feb 16, 2022

Сьогодні у закладі учні відзначали День єднання.
О 10 годині ранку ми об'єдналися, підняли прапор України та проспівали Гімн. Ми українці - Єдина нація.
Jun 29, 2021

ДОТ Веселий соняшник
День п’ятий))))) Читати – це круто! Вихованці табору з денним перебуванням "Веселий соняшник" на базі Гімназії №32 були гостями районної бібліотеки. Дітей ознайомили з новими книжковими  виданнями та запропонували зробити поробки з конструктора. Також  вихованці табору були гостями Центр позашкільної роботи та дитячої творчості, м.Кам'янське  та взяли участь у конкурсно-розважальній програмі.
Jun 25, 2021

ДОТ Веселий соняшник
День четвертий))) Частина друга! Напередодні Дня Конституції України у таборі з денним перебуванням "Веселий соняшник " на базі Гімназії №32 були проведені майстер-класи з різних технік. Діти виготовляли 3D прапору України та Малий Державний Герб України. Вихователь першого загону Ковбасюк Тетяна Іванівна розповіла дітям про значення Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу.