м. Кам'янське КЗ СЗШ № 32

   Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Оголошення

 Оголошення про проведення конкурсу

 

на посаду керівника комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 32» Кам’янської міської ради

 

 

         З метою забезпечення об’єктивності та прозорості в питаннях призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, на виконання статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», рішення міської ради від 23.02.2018 № 996-22/VII «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу освіти» (далі –Порядок)  департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради (далі – орган управління) оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 32» Кам’янської міської ради.

 Підстава проведення конкурсу – наказ департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради від 04.09.2018 №183 «Про проведення конкурсу на зайняття посадикерівника КЗ «Середня загальноосвітня школа №32» Кам'янської  міської ради».

          Найменування комунального закладу – «Середня загальноосвітня школа №32» Кам'янської  міської ради», (далі –СЗШ№32).

Місцезнаходження закладу  вул. Івана Сірка, 44
м. Кам’янське, Дніпропетровська область, 51938.

Основний напрямок діяльності -  забезпечення реалізації  права громадян на здобуття загальної середньої освіти в обсязі державних стандартів загальної середньої освіти.

Статут комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №32» Кам'янської міської ради  затверджено рішенням Кам’янської міської ради від 30.09.2016 №390-10/VІІ .

Структура закладу:

І ступінь – початкова школа – 1-4 класи для учнів 6(7)-9 років;

ІІ ступінь – основна школа – 5-9 класи для учнів 10-15 років;

ІІІ ступінь – старша профільна школа (економічні класи) – 10-11 класи для учнів 16-17(18) років.

Кошторисні призначення  для фінансового забезпечення  діяльності закладу на 2018 рік : загальний фонд – 5005856,00 грн.;  спеціальний  фонд -  68000,00 грн.

Дата початку прийняття документів -  з 06 вересня 2018 року.

Кінцевий строк – 05 жовтня 2018 року.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 51931, м.Кам’янське, проспект Свободи, 36, каб.10.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: (0569) 554081; gorono2014@ukr.net.                            

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

 

 

-        копія паспорта громадянина України;

 

-        письмова заява про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1 до Порядку;

-        резюме;

-       автобіографія;

-    копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу освіти, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

-     згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку;

-     конкурсна пропозиція обсягом не більше 10 сторінок друкованого тексту, яка може містити проект плану розвитку закладу на три роки, в якому передбачаються: заходи з виконання завдань закладу, умови підвищення ефективності його діяльності; пропозиції щодо залучення додаткових джерел фінансування розвитку закладу;

-      мотиваційний лист;

-   медичний висновок про стан здоров’я та щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формою, затвердженою МОЗ;

-     попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку;

-    заява про відсутність конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

По закінченню 30-денного терміну документи для участі у конкурсі не приймаються і не розглядаються.

Вимоги до претендента: керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні не нижче магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний  і психічний стан якої не перешкоджає  виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці керівника із зазначенням істотних  умов контракту:

-         40 - годинний робочий тиждень з двома вихідними днями;

-         тривалість щорічної основної відпустки – 56 календарних днів;

            -         посадовий оклад 4546, 00 – 5286,00 грн. (16-17 тарифний розряд);

-         надбавка за престижність – від 20 до 30 відсотків посадового окладу;

-         надбавка за вислугу років в залежності від стажу педагогічної роботи від 10 до 30  відсотків посадового окладу;

-     надбавка за інтенсивність роботи, високі досягнення тощо до 50 відсотків посадового окладу за рішенням органу управління;

-         щорічна  грошова винагорода в межах фонду оплати праці;

-         премії за рішенням органу управління в межах фонду оплати праці;

-         допомога на оздоровлення – 1 посадовий оклад,

-         інші доплати, передбачені законодавством.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

попереднє засідання конкурсної комісії за участю претендентів відбудеться 08 жовтня 2018 року об 14.00;

конкурсний відбір (заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди з кандидатами, визначення переможця конкурсу) 18 жовтня 2018 року о 14.00;

місце проведення попереднього засідання та конкурсного відбору -  приміщення департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради за адресою: м.Кам’янське, проспект Свободи, 36, каб.13.

Порядок формування конкурсної комісії:

Для проведення конкурсу наказом органу управління не пізніше ніж через 15 днів з моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу утворюється конкурсна комісія , визначається секретар конкурсної комісії з правом дорадчого голосу.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління протягом 10 днів з моменту оприлюднення оголошення.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять:

-     представники органу управління;

-   делеговані представники трудового колективу відповідного закладу освіти,  обрані на загальних зборах трудового колективу;

-  делеговані представники громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу освіти,  делеговані представники громадських об’єднань, установчими документами яких передбачена діяльність у сфері освіти, представники ради керівників закладів  освіти (по одній особі від кожного громадського об’єднання, але не менше/більше третини складу конкурсної комісії). У разі, якщо кількість претендентів від громадських об’єднань становить більше третини складу конкурсної комісії, члени комісії від громадських об’єднань добираються шляхом відкритого жеребкування.

 Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

-   наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

-  накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

-   наявність конфлікту інтересів.

Детально з Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу освіти, затвердженого рішення міської ради від 23.02.2018 № 996-22/VII, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

 

 

Фото ZNOUA. Усе про ЗНО.

Графік проведення ЗНО 2018

    


МАТЕМАТИКА22 травня

 

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА24 травня
ІСПАНСЬКА МОВА
29 травня

 

 

НІМЕЦЬКА МОВА29 травня

 

ФРАНЦУЗЬКА МОВА29 травня

          

АНГЛІЙСЬКА МОВА01 червня

 

БІОЛОГІЯ04 червня

 

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ                                              06 червня

ГЕОГРАФІЯ08 червня  

 

ФІЗИКА11 червня  

 

ХІМія13 червня

  
 

 

 

8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.